Tātad.  Lai gan ikdienā agrāk dzīvojām pietiekoši veselīgi, nepameta sajūta, ka imunitātes krahs elpo pakausī. Tāpat kā 30gadnieka krīze un apziņa, ka kaut kas steidzami jāmaina. Pirmā mājsēža laikā, tiešām negājām nekur ārā, it īpaši izvairījamies no veikaliem. Sapratām, ka gatavojot mājās var baigi ietaupīt. Liels bija mūsu pārsteigums, ka izmantojot visus savus pārtikas iekrājumus, nodzīvojām vairākas nedēļas. Protams, kāds svaigs auglis un dārzenis tikai iegādāts, bet kopumā iztērējām visu iekrāto. Parastā ikdienas skrējienā, iespējams, daļa no šiem iekrājumiem būtu izlidojuši miskastē, jo  tajos sāktu augt kukaiņi vai par tiem vienkārši tiktu aizmirsts. 

Mana apziņa beidzot bija izskaidrojusi "ēdiena plānošanas" nepieciešamību - tas ietaupa naudu, palīdz uzturēt vienmēr paēdušu ģimeni, mazāk našķošanās starplaikos utt. 

Bet tik un tā "ēdienu plānošana" vēl aizvien izklausījās garlaicīgi manā galvā. Tad nu lūk - tapa "Pannas Apzinātā Virtuve". Online grupa kurā startā ir vairāk kā 25 video ar to kā:

*sakārtot virtuvi 

*iepirkties

*gatavot

*uzturēt sevi paēdušu

*apzināti un interesanti gatavot

Šī grupa ir par iedvesmu virtuvē, kuru var iegūt sakārtojot vidi, sagatavojot ēdienu kuru nopērc un piedomājot par to ko ēdam. Turklāt grupas saturs gandrīz katru dienu tiek papildināts un uzlabots. 

Ja tev interesē pieteikšanās, raksti uz pannasvirtuve@gmail.com

Cena ir 35eiro. Vienreizējs maksājums  un neirobežots lietošanas ilgums - respektīvi grupa tev pieejama jebkurā brīdī.